#9

Grudzień to miesiąc podsumowań. Kończy się kolejny rok, a my zazwyczaj zastanawiamy się, co w tym roku się wydarzyło, co zrobiliśmy dobrze, a co chcielibyśmy poprawić.

#8

Piszecie do mnie ostatnio z pytaniem, dlaczego niektóre moje posty są wyróżnione # i cyfrą. W ten sposób chciałam wyróżnić posty, które dotyczy nie tylko mojej choroby, ale przede wszystkim są to treści związane z Kampania RZS Porozmawiajmy, której jestem ambasadorką.

torebki LOBOS

Marka LOBOS tworzy artystyczne torebki, które w pięć sekund można przemienić w klasyczny model. Unikatowe wzory tworzone są dzięki współpracy z utalentowanymi artystami. W obecnych modelach są to ręcznie robione skórzane mozaiki. Doświadczony zespół Lobos zajmuje się projektowaniem ponadczasowych kształtów oraz dba o ty, aby kolorystyka była zgodna z najnowszymi trendami, dzięki czemu końcowy produkt jest zarówno oryginalny i na czasie. 

Nietypowa wystawa Wesa Andersona w Wiedniu

W 2012 roku Kunsthistorisches Museum w Wiedniu zainicjowało nową serię wystaw, na które zapraszane są niezwykłe utalentowane osoby. Mają one zaprezentować swoje własne selekcje obiektów pochodzących z historycznych zbiorów muzeum. Wybór jest bardzo trudny, ponieważ można tam znaleźć ponad cztery miliony obiektów z okresu pięciu tysięcy lat. Kuratorem pierwszej wystawy pt. “The Ancients Stole All Our Great Ideas” był malarz Ed Ruscha. W 2016 roku odbyła się wystawa “During the Night”. Ta z kolei była autorstwa brytyjskiego ceramika i pisarza Edmund de Waal.

Folkisz – z miłości do folkloru

Tworzenie ozdób z papieru jest jednym z wymierających rzemiosł w Polsce. Kiedy usłyszymy słowo „bibułkarstwo”, zazwyczaj kojarzy się nam ono z folklorem, kiedy wiejskie chaty zdobione były papierowymi kwiatami. My chcielibyśmy zmienić tak oczywiste skojarzenia.

Córka Kate Moss w kampanii Marc Jacobs Beauty

Lila Moss-Hack niedawno obchodziła swoje 16 urodziny. Kiedy jest się córką supermodelki Kate Moss w prezencie urodzinowym nie dostajesz samochodu czy tortu, lecz udział w kampanii beauty Marc Jacobs.Na Instagramie Marca Jacobsa pojawiło się oświadczenie, w którym projektant opisuje swoje spotkanie z córką Kate Moss, Lilą. 

Milk Moon

Jak już wielokrotnie pisaliśmy Instagram czy Pinterest, co jakiś czas są zalewane tysiącami zdjęć kulinarnych hitów, które w danym momencie są na topie.