stanikowy zawrót głowy;

Nigdy wcześniej nie byłam w Malborku na dłużej niż przejazdem. Tym razem pojechałam tam, żeby odwiedzić profesjonalny salon brafittingowy Stanikowy Zawrót Głowy. Mogłoby się wydawać, że duże piersi to marzenie wielu kobiet, jednak duże piersi to w moim mniemaniu duży problem. Chociaż… pomału dochodzę do wniosku, że wcale nie! Trzeba tylko…

#6

Piszecie do mnie ostatnio, dlaczego niektóre moje wpisy są wyróżnione # i cyfrą.
W ten sposób chciałam wyróżnić posty, które dotyczą nie tylko mojej choroby, ale przede wszystkim są to treści związane z kampanią RZS Porozmawiajmy, której jestem ambasadorką.

i’’m a ghost that everyone can see;

Kimona fascynowały mnie od jakiegoś czasu. Dużo zastanawiałam się, czy nie wybrać jakiegoś dla siebie. Zawsze bardzo podobały mi się dziewczyny ubrane w kimona. Nigdy nie myślałam jednak, że sama mogę super wyglądać, a przede wszystkim czuć się w nim dobrze. Japońskie klimaty są bardzo bliskie mojemu sercu, dlatego cieszę się, że przekonałam się do tematu.

gdański targ roślinny;

Takie niedziele to ja lubię! Mała podróż do Gdańska ze znajomymi na gdańską stocznię, gdzie dzisiaj odbywają się Targi Roślinne. Gdański Targ Roślinny to jeden z pierwszych w Polsce targów skupiających miłośników roślin i kwiatów. Pierwsza edycja odbyła się w sierpniu 2017 roku. Oprócz targów można było wziąć udział w warsztatach, wymienić się roślinkami, kupić ubrania oraz inne świetne rzeczy. 

meeting with anda rottenberg;

Anda Rottenberg to postać kultowa. Polska historyk sztuki, krytyk, kurator sztuki oraz publicystka. Przez osiem lat dyrektor Państwowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie. Sztuką zajmuje się od zawsze. Autorka kilku wspaniałych książek. 

dear linen, you are so charming;

Len to luksusowa tkanina, która jeszcze do niedawna była zapomniana i pomijana. Na szczęście są polskie marki, które tworzą lniane ubrania. Len to tkanina idealna na lato i nie tylko. Latem chłodzi, a zimą utrzymuje ciepło. Oddycha oraz jest przeciwbakteryjny. Len ma mnóstwo zalet, a powyższe to tylko kilka z przykładów. Warto także pamiętać, że jest to jedna z najstarszych tkanin o bogatej historii.