#5

W dzisiejszych czasach tatuaże to nic wyjątkowego. Ma je naprawdę wiele osób. Naszym rodzicom niekoniecznie kojarzą się dobrze, ale myślę, że kiedy my będziemy rodzicami czy dziadkami, to tatuaże będą na tyle powszechne, że nie będą wzbudzały negatywnych emocji. Będziemy spotykać babcie z delikatnymi kwiatowymi czy zwierzęcymi wzorami i dziadków z tribalami.

dear kappahl jeans ♥

W dzisiejszym poście chciałabym opowiedzieć wam trochę o wyjątkowych jeansach szwedzkiej marki KappAhl. Ten sklep kojarzy mi się ze świecącymi oczyma mojej mamy, która buszuje między wieszakami w małym jeszcze istniejącym butiku w moim rodzinnym mieście Słupsku. To jej ulubiona sieciówka, w której zawsze chętnie kupowała tuniki i sukienki w stylu hippie oraz jeansy. No właśnie, bo o nich dzisiaj mowa… 

♥ even your sweetness is a storm;

Jeszcze kilka lat temu nikogo nie zdziwiłaby u mnie taka stylizacja. Zawsze nosiłam tylko sukienki. Nie wyobrażałam sobie siebie w spodniach, to była dla mnie katorga. Dzisiaj bardzo często można zobaczyć mnie w spodniach, chyba częściej niż w spódnicach i sukienkach. Chyba zaczęło mi to znowu przeszkadzać…

♥ kakaowe poranki;

Ostatni czas był naprawdę szalony. Nagły, a przede wszystkim ciężki stan zdrowia mojego ukochanego dziadka sprawił, że zaczęłam korzystać z każdej chwili w stu procentach. Doceniać drobne rzeczy jak np. poranne wyjście z przyjaciółką i pyszne kakao. 

♥ we’re all golden sunflowers inside;

Nie cały tydzień temu dostałam mój wymarzony aparat Olympus Pen. Taki aparat to dla mnie idealna opcja. Jestem osobą, która robi masę zdjęć iPhonem, ponieważ nie chce mi się, a przede wszystkim nie mam siły, żeby za każdym razem, kiedy wychodzę z domu, ciągnąć ze sobą lustrzankę.