♥ i wish i could travel around in a shell or by my wings instead of a car;

Czy to francuska riviera? Nie! To piękna polska plaża ♥ Jedna z moich ulubionych i to jeszcze … dzika. Chcąc dotrzeć do morza, trzeba przejść przez malutki las, gdzie jest mnóstwo paproci i często można spotkać sarny. Te zdjęcia są dla mnie bardzo ważne, ponieważ tshirt, który mam na sobie jest autorstwa uwielbianej przeze mnie Agaty Rek. Mimo że słońce świeciło mi prosto w oczy, starałam się, żeby zdjęcia opowiedziały pewną historię…

#1

Wraz z nadejściem wiosny, ciepłych, słonecznych dni, przychodzę z czymś nowym, a dokładniej nową kampanią, której jestem ambasadorką. Raz w miesiącu będę dodawać posty, w których będę opisywała pewne fragmenty z mojego życia. Czas na kwiecień!

♥ I am tired of everything I have ever desired;

Przed chwilą miałam czas, kiedy wszystko szło mi jak z płatka. Było dobrze, cieszyłam się wszystkim dookoła, ale znowu w mojej głowie pojawiły się jakieś czarne chmury, które sprawiają, że jedyne, o czym marzę to spanie. Skąd u mnie to wahanie nastrojów? Nie mam pojęcia… Było już tak dobrze. Tymczasem S jak Sto Cznia.

♥ where you ever lost;

Back to reality. Czy Wy też tak macie, że jak jest trochę dłuższe wolne, gubicie się w czasie, każdy kolejny dzień zlewa się w jedną całość i ostatecznie macie problem z rozpoznawaniem konkretnych dni? Ja właśnie tak miałam w drugiej połowie majówki, kiedy pojechałam do Gdyni. Powolny powrót do pracy pewnie jeszcze przez chwilę będzie przesiąknięty drobnymi przyjemnościami, poproszę.