♥ let yourself be the person you’ve secretly always wanted to be;

Co u Was? Kiedy zdecydowałam, żeby zrobić zdjęcia tego looku, wiedziałam, że w tle muszą być jakieś wiosenne drzewa. Nie pytajcie dlaczego, po prostu taką miałam wizję. Zanim znalazłam „to idealne” miejsce, minęło trochę czasu. Najzabawniejsze jest, że to drzewko owocowe będzie idealne i ładnie skomponuje się z moim ciemnym kombinezonem w kropki ♥.

♥ you don’t have to change your life overnight, but try to add good things to it each day;

Wiosna, Wiosna! Cieszę się, że w końcu przyszła moja ukochana pora roku. Tak szybko, tak niespodziewanie przegoniła mróz i puszysty śnieg zastępując go słoneczkiem i zieloną trawą. Uwielbiam wiosnę, bo wszystko budzi się do życia, bo mam wtedy urodziny, bo można się zresetować, bo można łapać witaminę słoneczko, bo można chodzić na wieczorne spacery i nie marznąć, bo można zabijać kwiaty, bo można kłaść się na trawie, bo morze jest świecące, bo łatwiej się wstaje z łóżka, bo się żyje ♥

♥ my life as tilda; urban guide by BMWi3 x label magazine;

Przewodnik to bardzo ważna rzecz. Jadąc do jakiegoś miasta, chcemy odwiedzić jak najwięcej fajnych miejsc. Skąd więc czerpać wiadomości? Zazwyczaj przewodniki pokazują klasyczne pozycje jak zabytki czy pomniki. Ja znalazłam inny, wyróżniający się przewodnik po Polsce.