♥ bakalie winter edition;

Bakalie to event, na który zawsze czekam z wielkim zniecierpliwieniem. Kilka razy do roku w gdańskim Starym Maneżu odbywa się wydarzenie, gdzie można kupić mnóstwo wyjątkowych rzeczy między innymi z działu sztuki, mody i designu.

♥ 16 dni przeciw przemocy wobec kobiet ; spotkanie z Anją Rubik;

W czwartek w Słupsku odbyło się spotkanie dotyczące przemocy wobec kobiet, w ramach kampanii 16 dni przeciw przemocy wobec kobiet. Co ciekawe były omawiane trzy aspekty przemocy; fizyczna, psychiczna oraz ekonomiczna. O tej ostatniej chyba nie do końca zdawałam sobie sprawę. Bardzo się cieszę, że mogłam być częścią tego spotkania, nie tylko ze względu na gości, którzy wzięli w nim udział‚ (Robert Biedroń oraz uwielbiana przeze mnie Anja Rubik), ale przede wszystkim dlatego, że po wysłuchaniu wykładu, uświadomiłam sobie kilka rzeczy, o których nie miałam pojęcia. 

♥ my life as tilda ; serce miłości

Miałam zostać cały miesiąc w domu, zająć się swoimi sprawami. Jednak w zeszłym tygodniu pojechałam do Gdyni na dwa dni, żeby uczestniczyć w przedpremierze długo wyczekiwanego przeze mnie filmu Serce Miłości. Opowiada on historię mojej koleżanki Zuzy Bartoszek oraz jej partnera Wojtka Bąkowskiego.