♥ autumn killed the summer with the softest kiss;

Mam wrażenie, że nadszedł ten czas, kiedy. To dobrze, cudownie. Uwielbiam jesień. To moja ulubiona pora roku. Właśnie jesienią jest najlepszy czas na siedzenie w domu pod kocem z książką, pieczenie jabłecznika, picie kakao i chodzenie na deszczowe spacery nad morze. Od kilku dni za oknem porządnie pada. Wszyscy narzekają, a ja się cieszę.

♥ vans i Karl lagerfeld łączą siły;

Vans i KARL LAGERFELD z przyjemnością ogłaszają, iż już jesienią 2017 roku światło dzienne ujrzą efekty wyjątkowej kolaboracji – kapsułowa kolekcja Vans x KARL LAGERFELD. Składająca się z 12 modeli linia nadaje nową interpretację kultowym, klasycznym produktom marki Vans ukazując je przez pryzmat prestiżowego domu mody, co daje znakomity efekt. Projekty z kolekcji Vans x KARL LAGERFELD zostaną publicznie zaprezentowane po raz pierwszy na modowym show Bread & Butter w Berlinie trwającym od 1 do 3 września 2107 roku. Kolekcja trafi do globalnej sprzedaży

♥ Gwiazdy Gry o Tron w kampanii perfum Dolce & Gabanna;

Niedawno skończył się 7 sezon „Gry o Tron”.  Widzowie długo będą musieli czekać na kolejny. Ekipa serialu robi wszystko, aby napięcie z nim związane nie minęło. Co jakiś czas pojawiają się ciekawe informacje związane z produkcją.

Teraz dom mody Dolce & Gabbana wszystkim fanom zrobiła miłą niespodziankę. Marka podjęła bowiem współpracę z aktorami serialu.

♥ Kristen Stewart została twarzą perfum Chanel „Gabrielle”;

O tym, że Karl Lagerfeld uwielbia Kristen Stewart wiadomo nie od dziś. Aktorka wielokrotnie występowała w kampaniach Chanel oraz pojawiała się na pokazach francuskiego domu mody. Teraz możemy po raz kolejny podziwiać ją w kampanii reklamowej. Stewart nadaje marce świeżości. Takiego Chanel jeszcze nie znaliśmy!

♥ Better Person – kwestionariusz artystyczny;

Za pseudonimem artystycznym Better Person kryje się Adam Byczkowski. Młody, polski artysta tworzy muzykę dream pop. Słuchając jego utworów, przenosimy się do melancholijnego, emocjonalnego i ulotnego świata lat 80. 

Doświadczenie muzyczne zdobywał u boku Kyst, Pictorial Candi oraz w zespole Seana Nicholasa Savage’a. W 2016 roku Adam Byczkowski wydał pierwszą EP-kę solowego projektu Better Person “It’s Only You” za pośrednictwem berlińskiej wytwórni Mansions and Millions.

♥ Obecni top modele;

Świat mody największą uwagę skupia na modelkach. Nie powinniśmy jednak zapominać także o modelach, którzy odgrywają w nim bardzo ważną rolę. Na szczęście coraz częściej mówi się o nich głośno. 

W ostatnich latach modeling bardzo się zmienił. Skupia się on głównie na mediach społecznościowych, co poniekąd przekształciło sposób postrzegania definicji modeli. Dzisiaj wystarczy, że ktoś o ciekawej twarzy i proporcjach modela ma dużą liczbę followersów na Instagramie. Jest to łatwiejszy sposób, żeby zaistnieć w świecie mody. W sieci można natknąć się na wielkie talenty. 

♥ Estetyka filmów Wesa Andersona w rzeczywistym świecie;

Wes Anderson to amerykański reżyser, którego albo się kocha, albo nienawidzi. Oglądając jego filmy, trzeba być przygotowanym na to, że reżyser przeniesienie nas do innego, specyficznego świata pełnego pastelowych kolorów w stylu retro. Znajdziemy w nim budynki z niemal idealną symetrią czy wnętrza pełne dziwacznych wzorów. Charakterystyczny styl Wesa Andersona jest bardzo rozpoznawalny. Począwszy od sposobu filmowania aż po kostiumy bohaterów czy wystrój wnętrz.

♥ Najlepsze tatuaże modelek;

Nasze babcie pamiętają czasy, kiedy więźniowie swoje ciała pokrywali tatuażami. Najczęściej symbolizowały one ich przynależność do konkretnej grupy oraz ich przeżycia czy pragnienia. Tatuaż kojarzył się wówczas przede wszystkim z przestępcami. W dzisiejszych czasach jest natomiast czymś zupełnie naturalnym. W popkulturze tatuaże są zaliczane do pewnego rodzaju sztuki – body art.

♥ Natalia Kontrakiewicz – kwestionariusz artystyczny;

Natalia Kontrakiewicz to bardzo kreatywna dziewczyna. Jest projektantką, fotografką oraz przede wszystkim założycielką marki Charlotte Rouge. Natalia uwielbia minimalizm. Jej projekty są niepowtarzalne i mają kontrastowy styl. Ubrania oraz bielizna przez nią zaprojektowane wyróżniają się na rynku wysoką jakością materiałów. W stanikach nie znajdziemy fiszbin, zapięć ani niewygodnych metek. Są lekkie, miękkie, niemalże nieodczuwalne. Kobieta Charlotte Rouge to kobieta elegancka, łącząca minimalizm z lekkim rock’n’rollem.

♥ Wystawa Björk Digital w Polsce;

Już 3 października rozpocznie się 11. edycja Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk. W Polsce to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń świata mody i sztuki o międzynarodowym zasięgu. Organizowane jest od 11 lat przez poznański Stary Browar, a pomysłodawczynią była Grażyna Kulczyk. Hasłem tegorocznej edycji jest „AI – Cyber Creative”.