♥ every night i fell asleep, close my eyes and disappear;

Niedawno rozmawiałam z moją mamą na temat bloga. Zapytała się mnie, dlaczego nie piszę już o tym, co dzieje się w moim życiu, a głównie o depresji, która ciągnie się u mnie latami. Odpowiedziałam jej, że mam dość ludzi, którzy oceniają mnie i moje życie na podstawie tego, co jedynie napiszę w poście. Ta dyskusja i argumenty Bożeny sprawiły, że zaryzykuję i spróbuję jeszcze raz otworzyć się w moim lisim świecie.

♥ Kate Moss zaprojektowała biżuterię;

Mimo że Kate Moss praktycznie “przeszła już na emeryturę”, wciąż zajmuje się najróżniejszymi projektami związanymi z modą. Top modelka między innymi stworzyła już kapsułową kolekcję dla Topshop. Zajmowała się także projektowaniem wnętrz. Teraz przyszedł czas na coś zupełnie innego, a mianowicie biżuterię.

♥ Charlotte Gainsbourg została nową ambasadorką Saint Laurent;

Od kiedy Anthony Vaccarello został dyrektorem kreatywnym francuskiego domu mody Saint Laurent, zmieniły się także jego ambasadorki. W kampaniach reklamowych mogliśmy podziwiać między innymi piękną polkę Anję Rubik czy top modelkę Freję Beha Erichsen. Do ich grona właśnie dołączyła kolejna ikona, Charlotte Gainsbourg.

♥ Michalina Olszańska jako Pola Negri w nowym dokumencie Netflix;

Netflix to platforma, na której możemy obejrzeć nie tylko filmy fabularne czy seriale. Znajdziemy tam także wiele bardzo interesujących filmów dokumentalnych z różnych dziedzin. Aktualnie trwają zdjęcia do serialu „Clash of Futures – 18”, którego akcja rozgrywać się będzie w dwudziestoleciu międzywojennym. To fabularyzowany dokument o losach prawdziwych ludzi z całej Europy w okresie od 1918 do 1939 roku.

♥ W Chicago powstała oficjalna Nutella Cafe;

Na świecie jest chyba niewiele osób, które nie znają lub nie lubią Nutelli. Jak można nie kochać tego słodkiego czekoladowego kremu? Mamy dobrą wiadomość dla fanów tego smakołyku. Pod koniec maja w Chicago zostanie otwarta pierwsza na świecie Nutella Cafe pod patronatem firmy Ferrero.

♥ kwestionariusz artystyczny – duet Zuo Corp;

Wszystko zaczęło się od dwóch połączonych ze sobą, obitych czarną tkaniną kontenerów, oświetlonych lampami ledowymi. Oczywiście chodzi o polską markę ZUO CORP, która wyróżnia się na polskim rynku mody. Została założona przez Bartka Michalca i Łukasza Laskowskiego w 2010 roku. Marka proponuje dwie oferty. ZUO CORP to ubrania bardziej w stylu high fashion oraz ZUO CORP +, streetwearową odzież dla pewnych siebie kobiet i mężczyzn lubiących wyglądać oryginalnie.

♥ Alexa Chung prezentuje swoją nową markę;

Alexa Chung to osoba, która chyba w ogóle nie śpi. Ona robi wszystko. Jest modelką, DJką, autorką książki, prezenterką telewizyjną, po prostu brytyjską “it girl”. Współpracowała z różnymi markami zajmującymi się zarówno kosmetykami jak i ubraniami. Nadszedł czas na kolejny krok – własną markę.

♥ Alessandro Michelle stworzył perfumy Gucci Bloom;

Od kiedy za sterami włoskiego domu mody Gucci stanął Alessandro Michelle, na całym świecie pojawiły się Gucci Girls. To miłośniczki dziewczęcego stylu, który proponuje marka. Każda kolekcja cieszy się wielkim zainteresowaniem. Również kampanie promujące zachwycają. Historie, które są w nich pokazane, idealnie zgrywają się ze stylizacjami i dodatkami francuskiego domu mody. Fashionistki chętnie noszą wszystko, co wyjdzie spod ręki Michelle.

♥ Wilkinson Hydro Silk ; recenzja;

Zacznę od tego, że nie często podejmuję decyzję o recenzowaniu produktów czy to kosmetycznych, czy innego rodzaju.
Często czytając blogi opisujące różne otrzymane do testowania rzeczy, mam wrażenie, że otoczka jest zbyt różowa.
Chciałabym być dla Was osobą wiarygodną i wiedzcie, że jeżeli coś polecam to tylko wtedy, jeżeli faktycznie uważam to za godne uwagi.