♥ something new in my bag ♥

Macie czasami tak, że jak coś zobaczycie to czujecie się jakbyście oszaleli? Przyjemny zapach skórki, która jest delikatna i mięciutka, ręczne wykonanie no i to serduszko. Tak nie wiele, albo właśnie wiele, wystarczyło żebym straciła głowę dla pięknego etui na wizytówki. Właśnie wizytówki. Już od jakiegoś czasu miałam swoje wizytówki ze względu na to, że jestem na różnych wydarzeniach i zawsze się przydają. Teraz kiedy moja książka jest wydana przydają się podwójnie. Z tej okazji postanowiłam zrobić sobie nowe, ponieważ te poprzednie były z moim starym zdjęciem, na którym wyglądałam jak dzieciątko (jakbym teraz tak nie wyglądała 😉 ). Tak czy siak zdecydowałam się zamówić je u jednej z moich ulubionych ilustratorek Melissy Chaib. Melissa pięknie je zaprojektowała i wykonała. Jestem w milionach procent zadowolona. Najfajniejsze jeszcze jest to, że wizytówki wykonane są na takim karbowanym papierze :). Także nowy gadżet w mojej torebce to to piękne etui na wizytówki ;). Warto zajrzeć do sklepu LaLisette, ponieważ znajdziecie tam różne wariacje kolorystyczne i inne ciekawe produkty. Polecam!
Have you ever had that feeling when you see something that you extremaly like you lost your mind?  Pleasant smell of leather that is very soft plus that item is handmade and please, that lovely heart! It seems like not enough to fell in love with but for me it is. I just lost my mind for card case. I’ve had business cards for some time because I often visit random events and I need them. And now when my book is released I need them even more. This is perfect occassion to make new business cards. These old ones were with my photo and I had such baby face there (well, like I wasn’t have it now 😉 ). Anyway, I ordered them at one of my favorite illustrator Malissa Chaib. Melissa designed them for me and she illustrated every thing. I’m hundred per cent happy about them. These are exactly like I wanted them to be. It’s also cool that the business card are made on such lovely paper (I have no idea how to name it in english!) :). So, as you probably guess this lovely card case is a new thing in my bag ;). I really recommend you visiting LaLisette shop on Etsy because you can find lots other colours of the card case and other amazing products!

Follow on Bloglovin

44 Comments

  1. Wizytówki są urocze i na pewno bardzo się wyróżniają swoją oryginalnością. Świetnie, że Twoja książka odniosła taki sukces, widziałam wywiad w DDTVN i bardzo pozytywnie odebrałam zarówno Ciebie jak i całość wypowiedzi 🙂
    Co to wpisu, to też mam bardzo często, że coś mnie urzeknie tak, że jeśli tego nie zdobędę to oszaleję 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *