♥ Unique You Unique Denim – Cubus ♥

Kochani, wczoraj miałam przyjemność brać udział podczas wprowadzania nowej kolekcji jeansów w moim ukochanym salonie Cubus w Słupsku. Zostałam zaproszona do przymierzenia modeli jeansów z najnowszej kolekcji oraz ocenienia, które są najfajniejsze, najwygodniejsze i które najlepiej na mnie leżą. Modeli jest osiem, a każdy z nich jest inny i wyjątkowy. Unique You Unique Denim to kolekcja o perfekcyjnych materiałach, wysokiej jakości i przede wszystkim wpasowująca się w wymagania kobiet. Właśnie o tym przekonałam się wczoraj. Jeansy są niesamowite i chętnie zaopatrzyłabym się w którąś z par. Bez słów moja ulubiona to SkinnyLow Salt (tak mi się wydaje *zdjęcie pierwsze*), są piękne! Czuję się w nich wspaniale. Jak pewnie sami widzicie Tomboy Tracy nie są dla mnie. Nie podobam się w nich sobie. Ogólnie chyba ten model leży na mnie źle :). W salonie oprócz przymierzania zorganizowana była impreza, gdzie można było popatrzeć na żywe manekiny czy posłuchać muzyki puszczanej przez dj’ów 🙂 A Wam, które jeansy podoba się Wam najbardziej? Dearie, I had a pleasure take a part in amazing event yesterday. It was about showing new jeans collection in my favourite Cubus store in town where I live. I was invited to try on all these jeans from that new collection. I had to rate which one is best pair and which one is the worse one. There are eight pairs, each of them is different & unique. Unique You Unique Denim is a collection of jeans. The fabrics are perfect, high quality and most of all the collection is made for all women requirement. Well, I experienced it yesterday. These jeans are amazing and I’d love to have one pair. My favourite pair is SkinnyLow Salt (I guess that pair names like that, I mean the jeans at first photo), these are so beautiful! I feel so well wearing these. As you probably see Tomboy Tracy pair isn’t made for me. I don’t like myself wearing these. I guess the model isn’t for me. Whatever, there was a great party in the store. People could see at living mannequin or listen to music which dj’s prepared :). Doesn’t it sound amazing? I had so  much fun tho! And you? Which one pair of jeans like the most?

Follow on Bloglovin

66 Comments

  1. Ja się strasznie napalam na tomboy'e – przypominają moje wymarzone boyfriendy, a są tańsze niż w innych sieciówkach 😉 Fajne wydarzenie, zazdroszczę udziału, zawsze mnie ciekawiło jak to jest 😉 No i oczywiście gratuluję!

  2. Niestety ta kolekcja, jak dla mnie, jest dla mega szczupłych dziewczyn o dwumetrowych szczudłach. Najbardziej podobasz mi się w wydaniu ciemnego jeansu- zdj. nr 3 i przecieranych. Ale najważniejsze jest samopoczucie 🙂 Pozdrawiam serdecznie ♥

  3. Gratuluję wyróżnienia. Bardzo chciałabym wziąźć udział w takiej imprezie.
    Wydaje mi się, że wersja nr 1 super, gdyż wyglądasz w niej najlepiej.

    Ostatnie zdjęcie super – świetna stylizaja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *