♥ This is living ♥

001. Jakiś czas temu dostałam tą śliczną sukienkę od Pani Krysi. Pani Krysia stwierdziła, że ta sukienka idealnie do mnie pasuje i postanowiła mi ją podarować. Jak bardzo jest kochana! Pani Krysia jest blogerką, która dodaje swoje stylizacje. Jej blog jest super. Poza tym to mega przemiła osoba. Zapraszam was do odwiedzin jej bloga.
Przez bardzo długi czas zastanawiałam się jak najlepiej będzie ją pokazać. Na początku chciałam czekać do wiosny i zrobić coś na zewnątrz aż do momentu gdy usłyszałam pewną piosenkę…
002. Wiele razy słuchałam tą piosenkę, ale nigdy nie dotknęła mnie tak jak tamtego dnia. Być może to nastrój, w którym byłam, a być może po prostu skupiłam się na melodii i tekście- nie wiem. Tak czy siak od razu wpadł mi do głowy pomysł na stylizację sukni, dość nietypowy pomysł. Dziewczyna, która dużo marzy, jest zagubiona w swoich myślach. Udaje, że wszystko jest w porządku, nie może sobie zaufać- takie właśnie jest życie. Drugą inspiracją, która była mniej wewnętrzna, a bardziej zewnętrzna to królewna Balonowa z bajki „Czas na Przygodę”, którą kocham. 
003. Stylizacja składa się z pięknej, czarnej sukni, na której są kolorowe kropki, które odczytuje jako małe baloniki z myślami. Do tego równie kolorowe kalejdoskopowe legginsy, które są pogmatwane jak marzenia i myśli. Ciężkie buty, które idealnie zmieniają proporcje. No i korona (którą swoją drogą zrobiłam z łańcuszka), bez której królewna Balonowa nie byłaby prawdziwa.
004. Co u was? U mnie bez zmian. Moja lista rzeczy do zrobienia pomalutku się zmniejsza. Zostały jeszcze najbardziej obszerne rzeczy, ale dam radę. Jestem mega zadowolona, ponieważ mój laptop da się naprawić ! Jednak… Dobrze, bo nie daję już rady na laptopie mamy. Wczorajszy dzień minął bardzo szybko. Zrobiłam dwie sesje, pograłam w xbox’a, przerobiłam zdjęcia i koniec dnia. Nie wiem dlaczego czas tak szybko leci, za szybko. Dziś miałam iść do babci, ale nie czuję się dobrze więc zostałam w domu :). Strasznie tęsknie za siostrą. Chciałabym żeby mnie odwiedziła, ale nie ma kiedy. Szczerze mówiąc nie wiem co jeszcze mogę napisać.. 
001. I’ve got this beautiful dress from Krysia some time ago. She thinks this dress perfectly suits me so she decided to give it to me. How lovely is she? Krysia is fashion blogger. She is super lovely. Her blog is amazing. Check it
I’ve been thinking how perfectly show this dress for such long time. Firstly I wanted to wait till Spring and take some photos outside, but I’ve heard one song and everything changed.
002. I’ve listened to this song so many many times, but it has never touched me so much like that day. I have no idea why. Maybe it’s because of my mood or I just focused on the melody and lyrics, I have no idea. Anyway, I’ve got amazing idea how to show this dress. This idea was untypical. Girl who dreams a lot, she’s lost in her thoughts. She pretends everything is ok, she can’t trust herself- this is living. The second inspiration was less emotional. It was Princess Bubblegum from Adventure Time.  I love this cartoon.
003. So I wore beautiful, black dress. It’s full of colorful dots which remind me of balloons full of thoughts. I also wore colorful caleidoscope leggings. It’s such messed up like dreams and thoughts. I chose perfect, massive creepers which totally change proportion of everything. And of course crown (by the way I made it of necklace). Princess Bubblegum wouldn’t be princess without a crown.
004. How are you? Anything changed here. My „to do” list is smaller and smaller, thanks god. There left only biggest things to do, but I can do this tho. I’m so so happy cus my uncle told me he can fix my laptop! It’s such good news, cus my mom’s is so so fucked up and I just can’t. Yesterday flew so so fast. I took two photo shoots, played xbox, re made photos and end of the day. I have no idea why days fly so fast, too fast! Today I had to go to my nan but I don’t feel well so I’ve decided to stay at home. I miss my sister so much. I wish she visited me but it’s not possible. To be honest, I don’t know what to write more.
DRESS- VintageShop
CROWN- Topshop
LEGGINGS- Topshop
CREEPERS- Asos
BRACALET- Topshop
You never stops.
You dream a lot.
You tell yourself,
that this is living.
You are lost in thoughts.

110 Comments

 1. Kasiu kochana, wreszcie spróbuję skomentować, bo jak wiesz zatkało mnie z wrażenia wczoraj jak zobaczyłam notkę… Nawet nie policzę, ile razy już wracałam przejrzeć zdjęcia i mogłabym jeszcze na nie patrzeć i patrzeć…
  Właśnie za to kocham Twój blog, że z każdym postem zapraszasz nas do swojego świata, do innej bajki. Że każdy element i gest są piękne i opowiadają historię.
  Zestaw jest świetny, pięknie połączyłaś tę sukienkę…!

 2. Ty jestes z jakiejs bajki…przegladajac Twego bloga mam wrazenie bycia w jakims surrealistycznym filmie. W kazdym stroju masz przekaz i dodatkowo laczysz to z mimika, gestem, ruchem. To jest jak teatr. Tak sie tutaj czuje. Zachwycilam sie Toba i mam nadzieje, ze nie brzmie zbyt patetycznie. Pozdrawiam 🙂

 3. jestem u Ciebie pierwszy raz i aż ciężko mi uwierzyć, że masz 21 lat… po obejżeniu zdjęć z tego posta dałabym Ci najwyżej 12:)

  a poważnie – bardzo fajne zdjęcia,

  Pozdrawiam

 4. amy

  This is my favorite look I've seen of yours. It has a dark atmosphere to it (kind of like an edgar allen poe poem) but its also very whimsical! You look absolutely beautiful.

  Playing xbox isn't a bad way to spend a day 😉 I spend too many hours playing xbox heh heh!
  amyflyingakite.com

 5. One of my favorite posts!!
  Katie u do look goregous!!
  Your eyes are shinng so much in combintaions with these dress!!
  Evevrything is soo wonderful and the dress is amazing♥

  LOVE Barbora♥
  abitcofusing.blogspot.com

 6. Rzeczywiście wyglądasz jak jakaś bajkowa królewna i nawet pasują Ci te długie włosy 🙂

  PS. Czemu nie lubisz koncertów w PL? ;> Ja nigdy nie byłam na żadnym poza nią, więc nie mam porównania.

 7. Thank goodness yoru laptop can be fixed! Must be awful to have it broken! And thisd ress is so very you – and adorable on you! All the color with it is so much fun! There was a TV show here when I was a kid called Clarissa Explains it All – she wore fun colors like this a lot and I thought of that show a bit when I saw your leggings!

 8. Piękna sesja! Masz tak niesamowicie dziewczęcą i oryginalną urodę! Nie mogę się napatrzeć i nadziwić jakie masz wyczucie smaku w kwestii mody 🙂 Jesteś tak niepowtarzalna i nietuzinkowa, to cudowne że dzielisz się sobą i swoim światem z nami i inspirujesz. 🙂

  Pozdrawiam, KM.

 9. wow pięknie świetna sesja i bardzo mi się podoba Twoja interpretacjo motywacja, a piosenka kradnie serce, chciałabym aby moja lista malała ale jakoś zamiast się skracać rośnie a że jadę do Polski teraz musi poczekać

  pozdrawiam

 10. Twoja stylizacja wyszła rewelacyjnie. Masz niepowtarzalny talent i jesteś bardzo kreatywna. Twoje pomysły są niesamowite. Dziękuję za miłe słowa. Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *