♥ Dahlia makes everything magic.

001. Po pierwsze chcę napisać o moim ulubionym sklepie (najulubieńszym) czyli o Dahli. Jeśli oglądaliście moje zdjęcia z wakacji na pewno pamiętacie moje magiczne sukienki z tamtego sklepu. Uwielbiam go. Jest dla mnie idealny. Gdybym miała pieniądze mogłabym kupić tam po prostu wszystko. Każda jedna rzecz ma swoją duszę i jest małym dziełem sztuki. Ubrania z Dahli sprawiają, że czuję się wyjątkowa i dzięki nim mogę wyrazić siebie. Dziewczyny z Dahli są przemiłe i osoby, które noszą te ubrania są naprawdę specjalne. Każda, którą znam, która nosi ubrania od Dahli na swój sposób jest wyjątkowa. To jest cudowne. Tą koszulę jak inne dwie sukienki upolowałam na wyprzedaży. I tak właśnie te trzy rzeczy stały się moimi ulubionymi ciuszkami :).
002. Co do inspiracji. Hm. Sama nie wiem. Długo nosiłam się z decyzją jak najlepiej pokazać tą cudowną koszulę, w jakim miejscu ją zrobić itd. W końcu postawiłam na zimowe zdjęcia. Mimo, że są w domu kojarzą mi się z zimą. Koszulę połączyłam z ulubionymi kucykowymi szortami z Topshopa i kapeluszem z Monki.
003. Co u was? Jak minął wam weekend? Mi bardzo szybko, za szybko. W sobotę oglądałam blogi, spałam, oglądałam blogi… W niedzielę wstałam też dość późno, ćwiczyłam umiejętności kucharski, gadałam z siostrą przez telefon, oglądałam śnieg, bawiłam się z kotem, oglądałam serial i trochę TV… Wieczorem trafiłam na bardzo fajny film. Trochę popłakałam, ale był naprawdę super. Dziś jestem mega podekscytowana jutrzejszym przyjazdem mojej siostry. O niczym innym nie myślę :). Mam ochotę pójść na jakieś warsztaty w trójmieście. Szukam, szukam… Może znajdę coś ciekawego :). Także weekend minął miło, spokojnie i bez żadnych rewelacji :).
001. First of all I want to write about my favourite of favourites shops; Dahlia. If you saw my photos from summer, you probably saw my lovely dresses which I bought in that shop. I love it. It’s perfect for me, no, more than perfect! If I had enough money I bought every lil piece there! Every lil thing has own soul and it’s a little piece of art. Dahlia’s clothes make me feel special and unique. I can express myself. Shop assistants are lovely and girls who wear their stuff and special. Each of them is just special for own way. It’s wonderful. I bought this shirt and two other dresses on sale and these stuff immediately became my favourite pieces in warderobe.

002. Inspirations… I’ve been thinking for such long time how to stylish this shirt and what kind of place is good to take these photos. I just decided to take some kind of winter photos. Even if these were taken at home, they still remind me of winter. I wore this shirt and then I pick up unicorn’s shorts and my favourite Monki’s hat.
003. How are you? How was your weekend? My weekend was very fast, too fast. I checked blogs, slept, checked blogs and round and round on Saturday. I woke up late on Sunday so I practised my cooking skills, chatted with my sister via phone, watched snow, played with cat, watched some serials and a bit of TV. I watched very touching movie at the evening, so I cried a bit. But it was really good movie. Today I’m very excited because of my sister. I’m looking forward her visit tomorrow. I’m in need to go to some workshops. I’m searching for some… I hope I find something interesting. So. My weekend was pretty good :).

Shirt- Dahlia
Hat- Monki
Shorts- Topshop

147 Comments

 1. The details on the collar are so pretty. And love the little horses on the shorts, so cute!

  firstblueshoes.blogspot.com – I'm having a giveaway on my blog and I would love it if you could check it out.

 2. Hi sweetie!
  Love everything in your post!
  Your funny, and lovely at the same time, attitude. Your absolutely amazing clother (in fact I didn't know Dahlia before, but now I want), and that absolutely beautiful cold ligh evolving everything.
  Wish you had great time with your sister.
  Enjoy your week sweetie!

  Cat kisses.

 3. zakochałam się w tych spodenkach 🙂 a twoje minki jak zawsze przeurocze.

  A i odpowiadając na twój komentarz- pracuję na wyspie z e-papierosami w koszalińskiej Emce (w słupskim Jantarze jeż są takie wysepki) i w środę powinnam dostać grafik na luty- wtedy postaram się znaleźć czas na wizytę w słupku i odwiedzenie Cię 🙂 chociaż nie ukrywam- nigdy nie malowałam jeszcze komuś pazurków 😀 musiała być wybrać jakieś zdobienie i wysłać mi wcześniej zdjęcie bym mogła się do niego jakoś przygotować 😀

 4. Kasiu, jakie magiczne zdjęcia! Przyznaj się, Ty nie jesteś zwykłym człowiekiem tylko czarodziejką 🙂 A Dahlię uwielbiam… nic jeszcze od nich nie mam bo w portfelu pustki, ale od dłuższego czasu mam kilka marzeń na mojej "wishliście'. Masz rację, że ich rzeczy są jedyne w swoim rodzaju…!

 5. Gorgeous shirt 🙂 ahlia truly makes magic happen when it comes to fashion 😀 I've eyed a stunning embellished jumper on their site 🙂 I hope I will save enough to buy it in the future 🙂
  I wanted to thank you for the comment you left on my blog and to say that I've sent you a mail regarding the penpal matter 🙂
  I hope you'll receive it 🙂

  Valeria
  http://www.buildinghopes.blogspot.it
  xx

 6. Szorty masz genialne 😉
  Z początku gdy czytałam posta, zastanawiałam się jak ta wychwalana pod niebiosa koszula wygląda, przesunęłam kursor, patrzę i zakochuję się w niej do szaleństwa, jest naprawdę śliczna. Później zaglądam w link i zakochuję się w 75% asortymentu sklepu Dahlia 😉

 7. Dahlia to sklep z pięknym asortymentem, aż ciężko się zdecydować na jedną rzecz 😉 Uwielbiam Twój kapelusz, sama jakoś nie mogę się zdecydować, bo wydaje mi się, że żaden mi nie pasuje :/ pozdrawiam, Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *