♥~ Youth.

Hi,
So I’ve decided that I should stop bore you by my photos from Łódź. I’m still so excited that I was able to be there. This is why I post so many photos. I’m gonna post photos from museum of fashion yet and then I think it’s all :). How are you? It’s so weird, I feel like I haven’t asked you this for years :). I’ve been doing well. I don’t feel autumn at all. Sun is still out and there is no colorful leafs outside. The only reason I feel autumn a bit is that my flat has no heat. It’s pretty cold, even colder than outside. But, really. I cannot wait till I sit on my rocking chair with hot tea and book :). This is why I love autumn and winter. Who doesn’t? It’s very beautiful season. I’m looking for some warmer clothes, but I have no money.
Today I want to show you my outfit which I wore when I visited my sister. I don’t have many photos, but I hope you like it tho :).

Hi,
Więc zdecydowałam, że przestanę zamęczać was zdjęciami z Łodzi, bo ile można. Każdemu może się znudzić. Nic na to nie poradzę, że wciąż chodzę podekscytowana i żyję tym wyjazdem. Mam jeszcze całą masę zdjęć, które pewnie będę umieszczać na facebook’u. Chciałabym jednak pokazać jeszcze miejsce, które wiele dla mnie znaczy, a mianowicie muzeum mody. Myślę, że wtedy to już naprawdę będzie koniec. A co u was? Kiedy to piszę to wydaje mi się, że nie pytałam o to wieki. U mnie wszystko ok. W ogóle nie czuję jesieni. Jedynie tylko to, że w moim mieszkaniu jest strasznie zimno (wciąż nie grzeją). Czasami na zewnątrz jest cieplej niż u mnie. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać aż nadejdą te dni, kiedy siądę sobie na moim ukochanym bujanym krześle z gorącą herbatą i książką~ właśnie dlatego tak bardzo kocham jesień i zimę. Kto tego nie uwielbia? Przecież to wspaniały sezon. Jestem właśnie w trakcie poszukiwań cieplejszych ubrań, ale i tak bez sensu, ponieważ póki co nie mam pieniędzy.
Dziś pokażę wam outfit, który miałam na sobie, kiedy odwiedziałam moją siostrę.
Nie mam za dużo zdjęć, ale mam nadzieję, że wam się spodoba :).

What am I wearing?
Top- Newlook
Dungarees- Pull&Bear
Creepers- Asos

I also would love to show you lovely stickers which I order from etsy made by lovely Melissa Chaib. She draws amazing stuff and stickers. You can check her profil HERE. Personally, I’m in love with her work and can’t wait till I order something new :)!

Chciałabym też pokazać wam urocze naklejki, które jakiś czas temu zamówiłam z etsy. Wykonała je utalentowana Melissa Chaib, które rysuje wspaniałe rzeczy, między innymi naklejki. Jej prace możecie zobaczyć TUTAJ. Osobiście zakochałam się w jej pracach i nie mogę się doczekać aż kupię sobie coś nowego :)!

77 Comments

 1. uwielbiam zwierzęce 'grochy' na ubraniach. Pasują do Ciebie idealnie <3
  A te buty… świetne, chciałam nawet takie jednak w jasnych butach trzeba umieć chodzić.. a zamszowych i creepersach to już w ogóle.

  Pozdrawiam Cię ślicznotko ;*

 2. i wish i could wear those leggings and sweaters and put all those pieces in layers but it's just super hot where i live right now. yep, the weather is so weird, it's supposed to be the rainy season but it seems like summer is here again. your sweater is so cute and your outfit looks so comfy for a cooler weather. 🙂

  and those stickers are cute! enjoy being creative with them!

  take care and God bless, katie! much love to you <3 <3 🙂

  inspiration from the little things

 3. jak ja Ciebie uwielbiam na tych fotach!!!! No i tak samo kocham zimę! No kocham te chłodne pory roku kiedy mogę pić herbaty litrami, to takie przyjemne przecież :))) No to piatka! bo mało kto lubi zimne pory roku :****

 4. cudne te naklejki ♥

  a co do jesieni to mnie bardziej przygnębia niż cieszy ale cóż, to pewnie kwestia braku czasu na relaks z książką i herbatką ;p

  ciągle szukam jakiegoś jesiennego płaszczyka ale wszędzie albo straszna drożyzna albo nic mi się nie podoba ;c

 5. pierwsze zdjęcie jest śliczne. strasznie podoba mi się Twój sweterek 😉 co do naklejek, to dziewczyna faktycznie ma talent… ;d
  oo, dziękuję bardzo! z pewnością tam zajrzę, gdy tylko będę w Łodzi 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *